Walkera QR X350 PRO Gimbal Dahil Multikopter Seti

Marka : Walkera
Fiyat : ₺1.845,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
₺676,50 'den başlayan taksitlerle

Walkera QR X-350 PRO Multikopter Seti

 

 

 

 

 

 

Walkera QR X-350 Pro set, en pratik havadan görüntüleme sistemidir.

 

 

 

 

1 km'nin üzerinde kumanda kontrol mesafesine sahip Walkera QR X-350 PRO; 2 eksenli Walkera G-2D Gimbal dahil bir settir, ekleyeceğiniz i-look veya GoPro kamera dahil olarak 25 dakikaya yakın uçuş süresine sahiptir.

 

 

 

 

WalkeraQR X-350 Multikopter, üst seviye teknoloji ile üretilmiş anakartıyla, multirotor kontrolünü ve güç dağılımını sağlar. GPS alıcı katı ile uydulara bağlanabilir, uçuş koordinatlarını sürekli takip eder, istenildiğinde güvenli Mod aktif hale getirildiğinde başlangıç noktası olarak belirlenen Home Point noktasına geri gelerek iniş yapabilir.

 

 

 

 

Akıllı oryantasyon Modu aktif hale getirilirse, QR X-350 sizin yönlerinizi kabul ederek uçuş yapar. Yönü hangi tarafa dönük olursa olsun, sizin yönlerinizi baz alarak uçar. Böylelikle modelin yönünü düşünmeden kendi yönleriniz doğrultusunda komutlar vermek suretiyle uçuşu sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

QR X-350 son teknoloji  GPS kontrol sistemi ile süper stabil uçuş yapabilir. Gaz kolunun orta pozisyonda bırakılması ile, GPS bağlantısının aktif olduğu modda iken, kontrol kollarını bıraktığınız son noktada sabit uçuş yapar.

 

 

 

 

 

Profesyonel havadan görüntüleme için G-2D gimbal sistemi kameranın sabitliğini sağlar. Modeliniz dış etkenlerden dolayı vibrasyona maruz kalsa dahi, kamera görüntüsü sabit kalarak vibrasyonsuz görüntüler elde etmenize olanak tanır.

 

 

 

Modelinize ekleyeceğiniz i-look kamera ile, i-look kameranın FPV özelliği sayesinde 400m mesafede, kameranın gördüğünü görerek  (FPV) uçuş yapabilirsiniz.

 

 

 

Sete dahil olan Walkera Gimbal aynı zamanda GoPro kameralara da tam uyumluluk sağladığından, varsa GoPro kameranızı direk olarak Gimbal sisteminize montajlayıp havadan görüntülemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Sete dahil olan Walkera DEVO-7 kumanda sistemi, modelinizi 1km'yi aşkın bir çekim mesafesinde kontrol edebilmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

Set İçeriği :

 

- QR X-350 Multikopter

- Walkera G-2D fırçasız motorlu Beyaz versiyon kamera stabilizasyon sistemi

- Walkera DEVO-7 2.4Ghz dijital kumanda

- 11.1V 3S 5200mAh Li-po Batarya

- Li-po batarya için şarj aleti ve pervaneler

 

 

 

* Fotoğraflarda bulunan i-look kamera sete dahil değildir.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Fotoğraf Dünyası'nı İnstagram'da takip edin.
.
.
.