Video DSLR ve Ses

 

Gelişen DSLR video ile birlikte gerek duyulan ekipmanlar da değişiklik gösterdi. Tripod, mikrofon, shoulder, followfokus , slider, timelaps, rig gibi aksuarlar, ihtiyaç haline geldi. 

Piyasadaki yerini sağlama alan Genesis, Velbon, Benro, Manfrotta, Sirui, Rode, Sennheiser, Sevenoak, JJC vb. markaların güvencesiyle, taksit seçenekleri ve hızlı kargo ile Türkiye’nin en yeni ve en çok çeşite sahip olan sitesi fotografdunyasi.com.tr olarak size sunmaktayız.

 

İyi ve güvenli alışverişler.

Rig,Follow-Focus,MatteBox Setler 

 

Rig, Follow Focus ve MatteBox Setler kategorimize Hoşgeldiniz. Follow Focus, Film Kameraları ve Profesyonel kameralarda kullanılan bir odak takip mekanizmasıdır. Follow Focus ergonomik bir kullanım sağlarken aynı zaman odak takibi sayesinde net bir sonuç elde etmemizi sağlar. Matteboxlar ise fotoğraf makinelerindeki parasoleyler ile benzer bir işlev görür. Yani objektifin parlamasını önlemek amacı güneş veya diğer ışık kaynaklarını gelen ışığın objektifin üzerine düşmesini engeller. Aradığınız tüm Rig, Follow Focus ve Mattebox ürünlerini Genesis ve Sevenoakmarkalarının kalitesi ile fotografdunyasi.com.tr’da bulabilirsiniz.

Üstelik Fotoğraf Dünyası’da tüm ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantili.

Rig, Follow Focus ve MatteBox Setler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

SteadyCam,Stabilizer ve Movie'ler   

 

SteadyCam Stabilizer ve Movieler kategorimizdesiniz.Steadycam, Genellikle aksiyon çekimlerinde kullanılan üzerine kamera takılabilen bir ekipmandır. Kameramanın giydiği bir yelek vasıtasıyla, kameranın üzerine sabitlenmesini sağlar ve koşma gibi durumlarda sarsıntının önlenmesi yardımcı olur. SteadyCam Stabilizer ve Movieleri bulabileceğiniz kategorimizde Sevenoak markasının kalitesine Fotoğraf Dünyası Farkı ile sahip olun. Üstelik fotografdunyasi.com.tr’dan Satın Alacağınız Tüm Ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

SteadyCam Stabilizer ve Movieler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Slider ve Timelapse Sistemleri

 

Slider ve Timelapse Sistemleri kategorimize hoşgeldiniz. Aradığınız tüm Slider ve Timelapse ekipmanlarını bulabileceğiniz kategorimizde bu alanda en bilinen markalardan olan Genesis , Sevenoak markalarının kalitesine Fotoğraf Dünyası ayrıcalığı ile sahip olun. Üstelik Tüm Ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

Slider ve Timelapse Sistemleri için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Skater-Dolly

 

Skater-Dolly kategorimize hoşgeldiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm Kaydırma Arabalarını (Skater-Dolly) bulabileceğiniz kategorimizde SevenoakMarkasının kaliteli ekipmalarına Fotoğraf Dünyası ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik fotografdunyasi.com.tr’dan Satın Alacağınız Tüm Ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

Skater-Dolly için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Video DSLR Aksesuarları

 

Video DSLR Aksesuarları kategorimizdesiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak aradığınız tüm Video DSLR Aksesuarlarını bulabileceğiniz bu kategorimizde bu alanda en çok tercih edilen markalardan olan; BenroGenesis ve Sevenoak kalitesine Fotoğraf Dünyası farkı ile sahip olun. Üstelikfotografdunyasi.com.tr’dan Satın Alacağınız Tüm Ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

Video DSLR Aksesuarları için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Mikrofon ve Ses Aksesuarları

 

Mikrofon ve Ses Aksesuarları kategorimize hoşgeldiniz. Stüdyo ortamlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm mikrofon ve ses aksesuarları ürünlerini bulabileceğiniz bu kategorimizde bu alanda en çok tercih edilen markalardan olan JJC’nin kaliteli ekipmanlarını bulabilirsiniz.fotografdunyasi.com.tr’dan Satın Alacağınız Tüm Ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

Mikrofon ve Ses Aksesuarları için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Ses Kayıt Cihazları

 

Ses Kayıt Cihazları Kategorimize hoşgeldiniz. Bu kategorimizde ihtiyaçlarınıza yönelik olarak aradığınız fonksiyonel ses kayıt cihazlarıbulunmaktadır. Olympus markasının kaliteli Ses Kayıt Cihazlarına Fotoğraf Dünyası ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik fotografdunyasi.com.tr’dan satın alacağınız tüm ürünler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

Ses Kayıt Cihazları  için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz

Kayıtçılar

 

Full HD çeken HDSLR kameralardan sonra 4K yüksek çözünürlüklü kameraların da gündeme gelmesiyle çekilen büyük dosyaların hızlı birşekilde kaydedilebileceği medyalar bir sorun haline geldi. Bu kategorimizde bu problemi çözmenize yardımcı olacak en popüler marka olan Atomos modellerini ve aksesuarlarını bulabileceksiniz.

Kayıtçılar, en uygun fiyat avantajı ile fotografdunyasi.com.tr da

 

iyi ve güvenli alışverişler

ADET
₺5.749,00 KDV Dahil
₺7.399,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1