Samyang XP 35MM F1.2 EF
Samyang XP 35MM F1.2 EF
Samyang XP 35MM F1.2 EF
Samyang XP 35MM F1.2 EF

Samyang XP 35MM F1.2 EF

Marka : Samyang
Fiyat : ₺9.418,50(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
₺3.453,45 'den başlayan taksitlerle

Ürün Özellikleri

  • EF Montajlı Lens / Tam Kare Formatı
  • Açıklık Aralığı: f / 1,2 - f / 16
  • İki asferik eleman, bir ED elemanı
  • Üç Yüksek Kırılma İndeksi Elemanı
  • Ultra Çoklu Kaplama
  • Manuel Odak Tasarımı
  • Alüminyum Lens Muhafazası
  • Dokuz Bıçaklı Diyafram

Her sahnede  avantaj sağlayan bir odak, etkileyici parlak bir tasarım ile birleştiğinde çekim XP 35mm f / 1.2den Samyang Canon EF-mount kameralar için hızlı ve geniş açılı bir ölçüdür. Optik tasarım, yüksek derecede netlik ve netlik sağlamak için küresel ve kromatik sapmaları azaltmak için kullanılan, küresel olmayan, yüksek kırılma indisi ve ekstra düşük dispersiyon elementleri içerir. Daha fazla kontrast ve renk kalitesi için gölgelenmeyi ve parlamayı bastırmak için bir Ultra Multi-Kaplama özelliği de vardır. Etkileyici f / 1.2 maksimum diyafram açıklığı ayrıca düşük ışık koşullarında çalışmanın faydalarını sunar ve seçici odaklama teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar. Ek olarak, manuel netleme tasarımı netleme üzerinde hassas kontrole katkıda bulunur ve alüminyum alaşımlı gövde kullanımın yanı sıra genel dayanıklılığı da arttırır.

Geniş açılı 35mm f / 1.2 prime, tam çerçeve Canon EF montajlı kameralar için tasarlanmıştır, ancak 56 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlayacak olan APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Hızlı f / 1.2 maksimum açıklık, seçici odak ve sığ alan derinliği teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde yüksek derecede kontrol sunar. Ek olarak, düşük enstantane koşullarında daha düşük enstantane hızlarında çalışmanın faydalarını da sağlar.
İki sapma elemanı ve üç yüksek kırılma indeksi elemanı, açıklık aralığı boyunca geliştirilmiş keskinlik için küresel sapmaları ve çarpılmayı kontrol etmek üzere optik tasarımda yer almaktadır.
Daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını azaltmak için ekstra düşük bir dispersiyon elemanı kullanılır.
Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken, gölgelenmeyi en aza indirmek ve parlamayı artırmak için kontrast ve renk nötrlüğü için parlamayı azaltmak için bir Ultra Multi-Coating uygulanmıştır.
Manuel odaklama tasarımı, 1,1 'mesafeye kadar olan nesnelerle çalışmanıza izin verir.
Dokuz bıçaklı diyafram, yumuşak ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Alüminyum alaşımlı gövde hem dayanıklı hem de hafiftir.

Arka kontaklar, pozlama ayarları üzerinde tam kamera tabanlı kontrol sağlar ve ayrıca objektif ile kamera gövdesi arasındaki Exif verilerini aktarı
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Fotoğraf Dünyası'nı İnstagram'da takip edin.
.
.
.