Samyang AF 85mm f/1.4 FE -SONY E-Mount Lens

Marka : Samyang
Fiyat : ₺5.480,34(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺2.009,46 'den başlayan taksitlerle

Ürün Özellikleri

  • E-Bayonet Lens / Tam Kare Formatı
  • Açıklık Aralığı: f / 1.4 ila f / 16
  • Bir Ekstra Düşük Dağılım Elemanı
  • Dört Yüksek Kırılma İndeksi Öğesi
  • Ultra Çoklu Kaplama
  • Ultrasonik Çift Doğrusal AF Motor
  • Hava Mühürlü İnşaat
  • Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram

Portre için hazır olan Sony E-mount Samyang AF 85mm f / 1.4 maksimum diyaframı ile karakterize edilmiş kısa telefoto bir lens. Parlak tasarım, otomatik odak kullanarak konuları izole etmek için alan derinliği üzerinde büyük bir kontrol ve aynı zamanda düşük ışık koşullarında üstünlük sağlar. Optik tasarım özellikleri dört yüksek kırılma indeksi elemanları, distortion bozulmaları azaltmak için yardımcı olur ve yüksek netlik sağlar. Yüksek derecede netlik ve renk doğruluğunu gerçekleştirmek için renk saçaklarını ve kromatik sapmaları kontrol eden bir ekstra düşük dispersiyon elemanı da bulunur. Bireysel elemanlar ayrıca, güçlü aydınlatmada daha fazla kontrast sağlamak için parlama ve gölgelenmeyi baskılayan Ultra çoklu kaplamaya sahiptir. Optik tasarımı tamamlayan bir Ultrasonik çift doğrusal motor ve hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan bir iç odaklama tasarımıdır. Ek olarak, yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, bokeh kalitenizi arttırmanıza katkıda bulunur.


Portre-uzunluk prime tam çerçeve Sony E-montaj aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak APS-C modelleri üzerinde de kullanılabilir. (127.5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlar)
F/1.4 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışan ve alan derinliği üzerinde büyük kontrol elde etmek isteyen kullanıcılara hizmet ediyor.
Dört yüksek kırılma indeksi elemanları bozulma azaltmak için kullanılır ve küresel sapmaları için daha netlik ve doğru render.
Bir ekstra düşük dispersiyon elemanı, dikkate değer renk doğruluğu ve netliğini gerçekleştirmek için renk saçaklarını ve kromatik sapmaları azaltmaya yardımcı olur.
Artan kontrast ve nötr renk dengesi için parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için tek tek elemanlara Ultra çoklu kaplama uygulanmıştır.
Ultrasonik çift doğrusal motor ve dahili odaklama tasarımı, hızlı, sessiz otomatik odaklama performansı sunar. Odaklama modları arasında kesintisiz geçiş yapmak için bir AF / MF anahtarı da bulunur.
İç odaklama tasarımı genel lens uzunluğunu korur ve kullanım sırasında lensin önünün dönmesini önler.
Yuvarltılmış dokuz bıçaklı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Sert hava koşullarında çalışan hava mühürlü tasarım.
Dahili lens hood ile flare ve gölgelenmeye neden olan ışıkları engellemek için yardımcı olur.
Fotoğraf Dünyası'nı İnstagram'da takip edin.
.
.
.