Samyang AF 85mm f/1.4 F -Nikon F-Mount Lens

Marka : Samyang
Fiyat : ₺4.781,17(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1
* ₺1.753,10 'den başlayan taksitlerle

Ürün Özellikleri

  • F-Bayonet Lens / Tam Kare Formatı
  • Açıklık Aralığı: f / 1.4 ila f / 16
  • Bir Ekstra Düşük Dağılım Elemanı
  • Dört Yüksek Kırılma İndeksi Öğesi
  • Ultra Çoklu Kaplama
  • Ultrasonik Çift Doğrusal AF Motor
  • Hava Mühürlü İnşaat
  • Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram

SAMYANG AF 85mm F1.4 açık diyafram ile tasarlanmıştır. Yeni 85mm, 1 Hibrid asferik lens ile 7 grupta 9 elementten oluşur. Ayrıca, gölgelenme ve lens parlamasını azaltmak için kullanılan bir özellik olan Ultra çoklu kaplamaya sahiptir. Bu lens, mükemmel merkez çözünürlüğü ile pürüzsüz odaklama ve güzel bokeh efekti sağlar. AF 85mm F1.4 F lens, Samyang'ın en gelişmiş lens teknolojileriyle donatılmıştır ve bu da çeşitli çekim durumları – portreler, açık hava, evcil hayvanlar ve daha fazlası için idealdir. Ayrıca hafif ve kompakt, lens kapakları ve hood ile sadece 480g, taşınabilirlik ve kullanılabilirlik en üst düzeyde!

 

 

Tüm diyafram açıklıklarında doğal, dairesel, odak dışı vurgu sağlayan 9 hassas kontrollü iris bıçağı. Çeşitli optik teknolojilerle elde edilen bu yumuşak bokeh ile, portre veya konu fotoğraflarınızda harika görüntüler oluşturabilirsiniz.


Samyang AF 85mm F1.4 Nikon full frame kameralar için tasarlanmıştır, ancak APS-C modelleri üzerinde de kullanılabilir. (127.5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlar)
F/1.4 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışan ve alan derinliği üzerinde büyük kontrol elde etmek isteyen kullanıcılara hizmet ediyor.
Dört yüksek kırılma indeksi elemanları bozulma azaltmak için kullanılır ve küresel sapmaları için daha netlik ve doğru render.
Bir ekstra düşük dispersiyon elemanı, dikkate değer renk doğruluğu ve netliğini gerçekleştirmek için renk saçaklarını ve kromatik sapmaları azaltmaya yardımcı olur.
Artan kontrast ve nötr renk dengesi için parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için tek tek elemanlara Ultra çoklu kaplama uygulanmıştır.
Ultrasonik çift doğrusal motor ve dahili odaklama tasarımı, hızlı, sessiz otomatik odaklama performansı sunar. Odaklama modları arasında kesintisiz geçiş yapmak için bir AF / MF anahtarı da bulunur.
İç odaklama tasarımı genel lens uzunluğunu korur ve kullanım sırasında lensin önünün dönmesini önler.
Yuvarltılmış dokuz bıçaklı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Sert hava koşullarında çalışan hava mühürlü tasarım.
Dahili lens hood ile flare ve gölgelenmeye neden olan ışıkları engellemek için yardımcı olur.