Samyang 35mm f/1.4 AS UMC Lens Pentax K
Samyang 35mm f/1.4 AS UMC Lens Pentax K
Samyang 35mm f/1.4 AS UMC Lens Pentax K
Samyang 35mm f/1.4 AS UMC Lens Pentax K

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC Lens Pentax K

Marka : Samyang
Fiyat : ₺4.862,43(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
₺1.782,89 'den başlayan taksitlerle

Açıklık Menzili: f / 1.4 ila f / 22

Tam Çerçeve ve APS-C ile uyumlu

Hibrid Asferik Lensler - Keskin Resimler

56mm (APS-C'de 35mm eşdeğer)

Otomatik Pozlama Kontrolü ve Odak Onayı

Bir Asferik ve İki İK Öğesi

UMC Kaplama

Manuel Odak Tasarımı

Güçlü ve uyumlu fonksiyonları ile parlak ve gerçek dünyayı yakala!

·         - Yeni yayımlanan Canon AE sürümü

·         - Cam asferik objektif (ASP), Yüksek refraktif lens (İK)

·         - Ultra Çok Kaplama Samyang Optik (UMC)

·         - 8 bıçaklı dairesel diyafram açıklığı

·         - Parlak F1.4 diyafram

             Samyang 35mm F1.4 AS UMC; sabit odaklı, yüksek/hızlı diyafram açıklığına sahip, full-frame, manuel fokus, geniş açılı bir lenstir. Tam-Kare (Full Frame) ve APS-C kroplu tüm kameralar ile uyumludur. Seçkin optik yapıda, olağanüstü yüksek çözünürlük ve keskinliğe sahip, profesyonel bir geniş açılı lenstir.

             Samyang 35mm F1.4 AS UMC; SLR ve DSLR kameralarla uyumludur. Tam kare fotoğraf makinalarında gazetecilik, belgesel fotoğrafçılık, sokak fotoğrafı, manzara fotoğrafı gibi günlük uygulamaların tamamına uygun şekilde tasarlanmıştır. Yüksek ışık geçirgenliği ve net hassasiyeti onu aynı zamanda pek çok farklı durum için kullanışlı kılar. 

             Yüksek diyafram açıklığı portre türü uygulamalarda arkaplanı yumuşatma ve güzel bokeh efekti elde etmeyi sağlar. Bu teknik konuyu arkaplandan koparıp öne çıkarmak için uygundur. Samyang 35mm 8 bıçaklı diyafram tasarımı ile arkaplanda düzgün biçimli bokeh’ler üretir. 
 
             Samyang 35 mm F1.4 UMC objektifin optik tasarım 10 grup halinde düzenlenmiş 12 element ve 2 yüksek refraktif lens (İK) ve asferikal lens (ASP) içerir. Bu optik yapı renk sapmalarını en aza indirir. Ultra Çok Katmanlı Kaplama (UMC) yüksek kontrast ve güvenilir renk üretimi sağlar. Yakın plan netleme mesafesi içinde yüksek görüntü kalitesi ve çözünürlüğü korumak için kayan lens sistemine göre tasarlanmıştır. 

              Samyang 35mm lensin çipli versiyonu, otomatik pozlama, gövdeden diyafram kontrolü netleme konfirmasyon uyarısı gibi avantajlar sağlar. 

               Lens beraberinde taç yaprağı biçiminde çıkarılabilir güneşlik, ön-arka lens kapağı ve yumuşak taşıma kılıfı ile birlikte gelir. Lens filtre çapı 77mm’dir.

               Canon EF ve EF-M, Fujifilm X, Olympus / Panasonic Four Thirds ve Micro Four Thirds, Pentax K, Samsung NX, veya Sony A ve E bayonetleri ile uyumludur.

ÖZELLİKLER

.

LENS ÖZELLİKLERİ

MFT CHART

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Fotoğraf Dünyası'nı İnstagram'da takip edin.
.
.
.