Samyang 12mm f/2.8 ED AS IF NCS UMC Fisheye Lens  Pentax K Mount
Samyang 12mm f/2.8 ED AS IF NCS UMC Fisheye Lens  Pentax K Mount
Samyang 12mm f/2.8 ED AS IF NCS UMC Fisheye Lens  Pentax K Mount

Samyang 12mm f/2.8 ED AS IF NCS UMC Fisheye Lens Pentax K Mount

Marka : Samyang
Fiyat : ₺4.626,77(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
₺1.696,48 'den başlayan taksitlerle

Pentax K Mount Lens/ Full-Frame Format

Açıklık Menzili: f / 2.8 - 22 Üç İlave Düşük Dağılım Elemanı İki Asferik Eleman Nano Kaplama Sistemi Manuel Odak ve Manuel Açıklık Obj. 180º Görüş Açısı Minimum Odak Mesafesi: 7.9 " Kapak , Kılıf Dahil

Makro Telefoto Manuel Fokus Lens
Samyang Optik 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MAKRO tam kare sensör boyutları için tasarlanmış bir makro telefoto manuel fokus sine lenstir. Maksimum yakın çekim büyütme oranı 1:1’dir. Canlı renk ve yumuşak arkaplanlar ile bu makro objektif çiçek ve böcek ve diğer yakın çekim görüntüler için en iyi lenstir. Aynı zamanda manzaralar ve portreler için 100mm telefoto lens olarak kullanılabilir. 


Optik Özellikleri
Samyang 100mm T3.1 bir düşük T değerine sahiptir. Nispeten karanlık veya çok parlak durumlar dahil olmak üzere çeşitli zorlayıcı ortamlarda video çekerken tam ve hassas bir kontrol sağlar.
Bu lens, özellikle görüntünün tamamında yüksek çözünürlük sunmak ve renk sapmalarını ve gereksiz ışık dağılımını en aza indirmek için yüksek refraktif lens (HR) ve ekstra düşük dağılımlı lens (ED) olmak üzere 12 grup halinde 15 lensten oluşmaktadır. Ultra Çok Katmanlı Kaplama (UMC)yapısı ışık nüfuzunu optimize etmek için kullanılmıştır ve parlama- yansımaları en aza indirir. Bu optik yapı sayesinde, çok yakın mesafedeki konuları sensör düzlemine 30,7 cm.’den çekebilirsiniz. 

Donanım özellikleri
Dairesel açılıp kapanan 9 bıçaklı diyafram düzeneği sayesinde fotoğraf arkaplanında düzgün biçimli bokeh efekti elde edilebilir. Lens dış çeperi yüksek mukavemetli özel bir aliminyum alaşımından hassas bir mühendislikle kompakt ve sağlam bir şekilde tasarlanıp üretildiği için görüntü kalitesi son 

 

ÖZELLİKLER

 

 

 

 

LENS ÖZELİKLERİ

 

MFT Chart

 

 

ÖRNEK FOTOĞRAF

 

 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Fotoğraf Dünyası'nı İnstagram'da takip edin.
.
.
.