Filtreler 

 

Başta Zeiss'in t* kaplamalı polarize ve uv filtreleri olmak üzere Marumi, Rodenstock, B+W ve ayrıca Cokin kare fotoğraf filtresi ve aksesuarları 

 

Filtrelerde Distribütörü olduğumuz markalarla birlikte size bir tık uzaklıkta hizmet sunmaktayız.

 

fotografdunyasi.com.tr ailesi olarak iyi alışverişler...

Cokin Sistem Filtreleri

 

Yaratıcı ve dolgun renkleri filtreler yardımı ile önplana çıkarın ve farkınızı ortaya koyun. Cokin Sistem Filtreleri bunu gerçekleştirebilmeniz için en önemli yardımcınız olacak.

 

Cokin Sistem Filtreleri 3 Ana unsurdan oluşur. Bunlar tutucuadaptör halkası ve filtredir. Filtrelerinizi yarıçapına uygun bir taşıma halkası yardımı ile tüm lenslerinizde kullanabilmenize olanak sağlar. Bu alanda en önemli marka olan Cokin kalitesine Fotoğraf Dünyası Farkı ile sahip olun üstelik 24 Ay Resmi Distribütör Garantisi ile.

 

Cokin sistem filteleri için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da  

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Filtre Çantaları

 

Tüm Filtre ekipmanlarınızı güvenle saklayabileceğiniz filtre çantaları kategorimize hoşgeldiniz. Bu kategorimizde filtreleriniz için ihtiyacınıza yönelik olarak birçok çanta modelini bulabilirsiniz.Tamrac marka filtre çantalarının kalitesine fotografdunyasi.com.tr farkı ile sahip olun. Filtre Çantalarında tüm ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Filtre çantaları için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

UV Filtreler

 

UV FiltrelerUV olarak kısaltılmış olan ultraviyole yani gözle görülemeyen morötesi ışınlardan lensinizin, dolayısıyla fotoğraf kalitenizin en az etkilenmesini sağlayan aksesuarlardır. Bunun yanında düşme veya lensinize doğrudan çarpma durumlarına karşı lensinizi koruyucu görev üstlenmektedir. UV Filtreler konusunda lider markalar olan B+W, CokinHaidaHeliopanHoyaMarumiRodenstockTiffen ve Zeiss ürünlerinin bulunduğu kategorimizde UV Filtre Ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

UV Filtreleri için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Efekt Filtreleri

 

Efekt Filtreleri, ışığın objektife girmeden hemen önce özelliklerini değiştirerek fotoğrafınızda istediğiniz reklerin ön plana çıkmasını veya arkaplanda kalmasını ya da buna benzer farklı etkileri fotoğraflarınıza yansıtmanızı sağlayan filtrelerdir.Bu kategorimizde ihtiyaç duyabileceğiniz Heliopan,Hoya,Marumi markalı efekt filtreleri bulunmaktadır.Üstelik tüm efekt filtreleri 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Efekt Filtereleri için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Polarize Filtreler

 

Polarize filtreler parlama kontrolünü yapabileceğiniz bir filtre çeşididir. Bu tip filtreler ile cam, su gibi nesnelerden gelen parlamaları en aza indirerek doygun ve kontrastı yüksek bir görüntü elde etmenizi sağlar.RodenstockBenroCokinHeliopanHoyaLeeMarumiTiffen ve Zeiss gibi önemli markalara ait polarize filtreleri bulabileceğiniz kategorimizde tüm ürünler 24  Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Polarize Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

ND (Neutral Density) Filtreler

 

ND Filtreler, Doğal Yoğunluk filtreleri olarak ta adlandırılmaktadır. Bu tip filtreler Işığın rengini değiştirmeksizin parlaklığını düşürerek yoğun ışıklı ortamlar için yüksek F değerlerinde diyaframınızı kısarak çekim yapmanızı sağlar. Bunun yanında gündüz uzun pozlama yapmanıza da imkan sağlar. ND Filtreler konusunda dünyada önde gelen markalar olan B&WCokinHeliopanHaidaHeliopanHoyaMarumiRodenstock ve Tiffen kalitesine Fotoğraf Dünyası Farkı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm ND Filtreler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

ND (Neutral Filtreler) Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Infrared (Kızıl Ötesi) IR Filtreler

 

Işığın dağılımındaki faklı dalga boylarından yararlanarak gözle görülemeyen bazı dalga boylarını objektife geçirerek IR fotoğraflar olarak adlandırılan fotoğrafların çekilmesinde kullanılan filtre çeşididir. Bu konuda önde gelen markalardan olan Hoya IR Filtrelerini bulabileceğiniz kategorimizde tüm ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Infrared (Kızıl Ötesi) IR Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

White Balance ( Beyaz Ayarı) Filtre

 

White Balance filtreler beyaz ayarını manuel olarak yapabilmemizi sağlayan filtrelerdir. ExpoDisc marka White balance filtre ürünlerini bu kategorimiz altında bulabilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantlidir.

 

White balance filtreler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Siyah Beyaz Filtreleri

 

Siyah Beyaz Filtrelerimizin bulunduğu kategorimize hoşgeldiniz.Bu alanda tanınmış ve en çok tercih edilen markalardan olan Heliopan kalitesine Fotoğraf Dünyası farkı ile sahip olun.Üstelik tüm ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Siyah beyaz filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da  

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Skylight Filtreler 

 

Skylight Filtreler adından da anlaşılacağı gibi, açık hava ve gökyüzü çekimlerinizde size yardımcı olan bir ekipmandır.Gökyüzü renklerini doygunlaştırmanızı ve sıcaklaştırmanızı sağlar  UV Filtreler ile benzer özelliklere sahip olsa da Skylight filreler UV ışınlarını geçirmektedirler. Skylight filtreler konusunda önemli markalardan biri olan Rodenstock kalitesine Fotoğraf Dünyası farkı ile sahip olun. Üstelik tüm Skylight Filtre ürünlerimiz 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Skylight Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da

  

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Close-Up'lar

 

Makro Çekimleriniz için size daha ekonomik bir seçenek sunan Close-Up Filtrelerobjektifin odak mesafesini kısaltarak size daha yakından netleme imkanı sunar ve makro çekimler yapabilmenizi sağlar. HeliopanHoyaKaiser ve Marumi gibi Close Up Filtreler kategorisinde tanınmış markaların kalitesine Fotoğraf Dünyası Farkı ile sahip olun. Üstelik Tüm Close-Up Filtreler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Close-up filtreler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Degrade Filtreler

 

Genellikle manzara fotoğraflarında kullanılan bu tip filtreler gökyüzündeki aşırı parlaklığı nötralize ederek fotoğraftaki açık ve koyu renkteki bölgelerin poz farkını dengelemek için kullanılır. Degrade filtreler konusunda önde gelen markalardan olan Heliopan ürünlerine ve kalitesine Fotoğraf Dünyası farkı ile sahip olun. Üstelik tüm Degrade Filtreler 24 Ay Resmi Distribütör Garantili.

 

Delgade Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Infrared Filtreler

 

İnfrared ışınları bloke ederek renklerin kızılötesi ışınları tarafından bozulmasını engelleyen filtrelerdir. Heliopan ve Marumi markalarına ait ürünleri bu kategorimizde bulabilirsiniz. Ayrıca Tüm  Infrared Filtreler 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Infrared Filtereler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Lee Sistem Filtreleri

 

Lee Sistem Filtreleri kategorimize hoşgeldiniz. Sistem Filreleri konusunda önde gelen markalardan olan Lee kalitesine Fotoğraf Dünyası Farkı ile Sahip olun. Üstelik 24 Ay Resmi Distribütör Garantisi ile

 

Lee Sistem Filtereleri için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da   

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

Lens Protect (Lens Koruyucu) Filtreler

 

Lens Koruyucu Filtreler Kategorimize hoşgeldiniz. Bu kategorimizde Hoya ve Marumi gibi bu alanda tanınmış ve kaliteli ürünlere sahip markaların ürünlerini bulabilirsiniz. fotografdunyasi.com.tr’dan alacağınız her ürün 24 Ay Resmi Distribütör Garantilidir.

 

Lens Protect (Lens Koruyucu) Filtreler için en uygun Fiyatlar Fotoğraf Dünyası’da  

 

İyi ve Güvenli Alışverişler Dileriz.

1 2 3 4 5 >