Canon XC10 4K Profesyonel Video Kamera (0)

0,00
Marka : Canon
Fiyat : 6.699,00 TL(KDV Dahil)
* 744,33 TL 'den başlayan taksitlerle

1,0 inç CMOS sensör
Canon'un XF-AVC H.264 kodeğiyle 305Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar 4K fotoğraf çekin
12 MP fotoğraflar veya 8,29 MP 4K film tutma özelliği
Canon Log ve Geniş DR Gamma
CFast 2.0™ karta dahili olarak 4K film çeker
Maksimum ISO 20.000; artı dahili ND filtresi
Optik görüntü sabitleyiciyle 10x zum
Büyüteçli vizör içeren kompakt, ergonomik tasarım
Ağır ve hızlı çekim kaydı
Wi Fi uzaktan kumanda

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Canon XC10

Avuç içi boyutundaki kamerayla muhteşem 4K/Full HD 4:2:2 video ve 12 MP fotoğraflar

Yaratıcı ve çok yönlü XC10; 10x zum lens, optik görüntü sabitleme ve Wi-Fi uzaktan kumanda özelliklerine sahip kompakt, hafif ve kullanımı kolay olan kamerayla muhteşem 4K/Full HD 4:2:2 videolar ve yüksek kaliteli fotoğraflar çeker.

Faydalar

 • 1,0 inç CMOS sensör
 • Canon'un XF-AVC H.264 kodeğiyle 305Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar 4K fotoğraf çekin
 • 12 MP fotoğraflar veya 8,29 MP 4K film tutma özelliği
 • Canon Log ve Geniş DR Gamma
 • CFast 2.0™ karta dahili olarak 4K film çeker
 • Maksimum ISO 20.000; artı dahili ND filtresi
 • Optik görüntü sabitleyiciyle 10x zum
 • Büyüteçli vizör içeren kompakt, ergonomik tasarım
 • Ağır ve hızlı çekim kaydı
 • Wi Fi uzaktan kumanda

 

 

 

 

Temel Özellikler

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaylı Özellikler

1,0 inç CMOS sensörü

Geniş 1,0 inç Canon CMOS sensörü, hem film hem de fotoğraf çekerken yüksek çözünürlük, yüksek hassasiyet, düşük gürültülü görüntüler sağlamak için geliştirilmiştir. Mükemmel sığ alan derinliği yaratıcı ifadelerinizi arttırır.

Yaratıcı esneklik

Canon'un son derece çok yönlü XF-AVC H.264 kodeğiyle çeşitli yüksek kaliteli ve yaratıcı çekim seçeneklerinin keyfini çıkarın. Mevcut 4K iş akışlarına kolay entegrasyon için 305 Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar muhteşem 4K videolar çekin ya da 50 Mbps/4:2:2/8 bit hızında yüksek kaliteli, uzun süreli Full HD filmler çekin.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K film karesi tutma özelliği

Yüksek çözünürlüklü, etkileyici 12 Megapiksel fotoğrafları kolaylıkla çekin, farklı "görünüm" ayarları ve ayar işlevlerinden seçim yaparak bu fotoğrafların nasıl görüneceğine ve çekileceğine karar verin. Ayrıca 4K bir filmin en iyi karelerini 8,29 Megapiksel fotoğraflar olarak kare tutma işlemiyle çıkarabilir ve kaydedebilirsiniz.

Manevra yapmak için alan

Dahili Canon Log Gamma, üretim sonrasında maksimum özgürlük için Dinamik Aralığın 12 adımına kadar yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Bunun yanı sıra, Geniş DR Gamma genellikle %800 oranında geniş dinamik aralık sağlayıp üretim sonrası işlem gerektirmediği için basit/hızlı bir iş akışı gerektiğinde idealdir.

Dahili olarak muhteşem 4K görüntüler çekin

Dahili CFast 2.0™ hafıza kartına muhteşem yüksek bit hızında 4K filmler çekin ve ayrı bir dahili SD karta Full HD video veya fotoğraflar çekin. Yüksek hızda HD işleme sayesinde yüksek kalite ve önemli oranda daha temiz sonuçlarla Full HD kayıtlarda 4K görüntü çekiminin çeşitli avantajlarından faydalanın.

Herhangi bir ışıkta mükemmel performans

Gelişmiş hassasiyet ve mükemmel düşük ışık performansı sağlayan 20.000'e kadar yüksek ISO oranı sayesinde her türlü zorlu koşullarda düşük gürültülü fotoğraflar çekin. Dahili bir ND filtre, parlak ışıkta veya daha geniş bir diyafram gerektiğinde pozlama kontrolünü geliştirir.

Optik görüntü sabitleyiciyle 10x zum

4K çekimi için geliştirilmiş olan XC10 kamera, 10x optik zum lensle donatılmıştır. Lens; odak ve zum seçenekleri için ayrı manuel kontrol halkalarına sahiptir ve hareket halindeyken veya elle çekim yaparken düzgün, sabit görüntüler sağlamak için optik ve elektronik görüntü sabitleme özelliği vardır (elektronik görüntü sabitleme özelliği tüm çekim modlarında kullanılamaz).

Büyüteçli vizör içeren kompakt, ergonomik tasarım

Ergonomik olarak tasarlanan kompakt ve hafif XC10 kamera, çeşitli açılardan çekim yapabilmeniz için dönen el tutuşuna, büyük ve değişken açılı bir LCD panele sahiptir. Yüksek kaliteli, kapasiteli, dokunmatik ekran çekim modları ve menülere kolay erişim ve kontrol sağlar. Optik büyüteçli vizör, daha rahat bir göz seviyesi çekimi yapmak ya da parlak ışıkta çekim yaparken kullanılmak için kameraya dahildir.

Ağır ve hızlı çekim kaydı

1/4 hıza kadar (HD filmler) yüksek kaliteli ağır çekimlerle ya da maksimum 1200x (4K filmlere kadar) hıza çıkan hızlı çekimlerle yaratıcı ifadelerinizi arttırın.

Wi Fi uzaktan kumanda

Dahili Wi Fi; kamerayı bir web tarayıcısı, akıllı telefon veya tabletle uzaktan kontrol etmenizi sağlar, pilotsuz bir uçaktan çekim yaparken veya kameraları ilginç yerlere yerleştirirken idealdir